Samsung Galaxy S8 Tasarımı Nasıl Olacak ?

Samsung Galaxy S8’in tanıtımının resmi olarak yapılmasının ardından gözler Galaxy Note8’e çevrildi.

Peki Note serisinin merakla beklenen yeni telefonu Note8 nasıl bir tasarım ile piyasadaki yerini alacak?

Geçtiğimiz yıl Samsung Galaxy Note 7’nin piyasalardan kaldırılmasının ardından (Fakat buna rağmen Samsung, Note 7’yi sürpriz bir şekilde bazı ülkelerde tekrar satışa çıkaracağını açıklamıştı.) phablet segmentinde büyük bir boşluk oluştu.

Samsung Galaxy Note sevenleri ise Samsung’un phablet modeli Note 8’i merakla beklemeye başladı. Grafik tasarımcı Benjamin Geskin, Galaxy Note 8 ile ilgili konsept bir çalışma hazırladı.
Note8’in peşinde çift kamera olacak!
Samsung Galaxy Note8’in arkasında çift kamera olacak.

Samsung Galaxy Note 8’in arkasında çift kamera olacak.

Samsung Galaxy S8’in
Samsung Galaxy S8’in

Yayınlanan konsept çalışmasında telefonun ön tarafı Galaxy S8 ile çok benzerlik gösteren bir görünüme haiz.

Konseptte Note 8’in sonsuz bir ekrana, ekrana entegre parmak izi tarayıcısına ve arka tarafta çift lensli kameraya haiz bulunduğunu da görüyoruz.

Aslolan merak edilen mevzu ise cihaza kalemin iyi mi sığdırılacağı. Zira tasarıma gore Note8 çok ince bir yapıya sahip olarak görülüyor.
Note8’in yeni tasarımı bu şekilde olacağa benziyor.

Note 8’in yeni tasarımı bu şekilde olacağa benziyor.
Galaxy Note8’in Özellikleri iyi mi Olacak?

Samsung Galaxy Note 8,yenilenen ve güçlü özellikleriyle fazlaca fark yaratacak benzer biçimde gaslıküyor.

3840 x 2160 px çözünürlüklü 6.4 inç ekran,
Snapdragon 835 yada Exynos 9 işlemci,
6 GB RAM,
256 GB hafıza birimi (microSD kart desteği),
AKG imzalı hoparlör,
Sanal asistan Bixby,
USB-C bağlantı,
S-Pen stylus kalem

Iphone Isınma Sorununa Çözüm

IPhone aletlerimiz çok kullanıldığı vakitlerde sıcaklık uyarması verir. Bir takım arkadaşlarımız bu ihtaryı ilk sefer görmüş olduklerinde tehlike yaşatılabilirler. Fakat korkulacak bir şey yok. Aletinizin çok kullanıldığında pil ısınmaya adım atar ve aşırı ısınma neticeninde aletinize zarar gelmemesi için iPhone’unuz kendini otomatikman savunmaya alarak kapanır. Kapanma işlemi yardımıyla iPhone’unuzun içinde donanımsal ürünler zarar görmez başka bir deyişle bu kapanma vakaı iPhone aletleri için iyidir. Yine soğumaya başladığında iPhone aletinız düzgüsel sıcaklığına döner ve eskisi benzer biçimde çalışmaya adım atar. çoğu kez iPhone 3Gs , iPhone 4, iPhone 4s’lerde çoğunlukla görünür aletinin sürümü yüzünden içinde cipler kendisini zorlar ve aşırı ısınmaya kapı aralar. IOs sürümü geldikçe aletiniz kendini zorlamaya adım atar. Bu yüzdende aşırı ısınma gerçekleşir. IPhone neden Isınır ? Uzun telefon müzakerelerinde uzun soluklu video izlemesinde aletin çok ısındığını görmüş olacaksınız. Uzun soluklu oyun oynamalarında. Ekran parlaklığının ve hücresel verinin acık olduğunda. IPhone Isınma meselesi iyi mi Engellenir ? IPhone aletinizin ısınma meselenini ortan kaldırmak için yapmanız gerekenler. IPhone’unuzu fazla zorlayacak uygulamalar yüklememek. IPhone aletinin ekran parlaklığını en yüksekte kulanmamak. IPhone’unuz şarj halindeyken oyun yada müzakere yapmaktan kaçının zira bu olay aletinize zarar verir ve aşırı ısınmaya neden olur. Bir takım duyumlara gore iPhone aletinız çok ısındığında patlaması şeklinde duyumlar vardır. Peki bu olaysın aslı var mı ? Apple bu konu ile ilgili net bir izahat yapmadı lakin haberlerde duyduklarımızla gerçek bir vaka olduğu göz önündedir. Çünkü pil ısınması neticeninde batarya patlaması gerçekleşme ihtimali çok yüksektir lütfen dikkatli bir halde kullanınız. IPhone ısınma garanti kapsamına girip girmemesi vaziyete göre değişmektedir.Onun ayrıntılarını Apple Store buluşma alarak ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. IPhone ısınması düzgüsel mi ? Şayet telefonunuz belli bir yaşı geçtiyse normaldir. IPhone aşırı ısınma olması şarjı tez bitirmektedir.Belli bir müddet sonrada iPhone batarya ısınması yaşabilirsiniz