Yeni Webmastercıklara Öneriler

Evvela Web hayatına hoşgeldiniz.

Bir çoğumuzun hedefi nedir? İyi , popüler ve faydalı bir site sahibi olmak. Peki dünyada milyonlarca site arasından nasıl sıyrılacağız ve popüler hale getireceğiz?

Evet başlamadan bu suale cevap bulmanız gerekir. Sizi milyonlarca siteden sıyıracak ilk teklifim açacağınız sitenin dalında tek olması. İlk alana kazançlan herşey meblağ buna net olabilirsiniz. He peki bu şekilde sağlam bir projemiz yok diyorsanız açacağınız sitenin domaini işleyeceğiniz konuyla uyumla olmalı. Zira google de aramış olduğunız kelimede öncelik yakın domainlerde olacaktır. Tabii olarak seo farkı bunu tesirinde bırakır fakat büyük olasılıkla bu kelimeye yakın domainler önde olacaktır. Domain ile ilgili sabırlı olun. İyi bir domain ele geçirmeden işe başlamak hızını düşürecektir.

Bir başka teklifim muhtevayla ilgili. Sitenizin muhtevası aktüel olmalı. Biraz açalım isterseniz. Bugün 50 paylaşım yaptıktan sonrasında sonrası gün hiç ekleme yapmıyorsanız sitenizin google daki popülerliği etkilenecektir. Google ‘ın bir robot kendi algoritmasına haiz bir mekanizma bulunduğunu katiyen savsaklamayın. Doğru analiz eder her müddet google veya diğer arama motorlarında başarılı olmanızı ele geçirecektir. Muhteva ilave ederken olabildiğinde her gün aynı sayıya erişmeyi çalışın ve siteyi daimi güncel tutun. Paylaşacağınız konuları kesinlikle kendiniz yazmaya yada kendiniz derlemeye çalışın.

Çok yoğun mevzulara yönelmeyin.

Evet arkadaşlar herkezde genel bir kanı var. Web kullanıcıları çok fazla film indiriyor film sitesi açmak gerekir. Şöyle sorayım ozaman. Binlerce film sitesi içinde sizin başlangıçta talihiniz nedir? Çok iyi bir site yapmış bile olsanız harcayacağınız süreı başka dallara harcarsanız çok daha popüler site kazanmış olacaksınız. Arama motorlarında aklınıza hiç gelmeyecek kelimelerin günde binlerce defa arandığını savsaklamayın. Şayet milyonlarca site içinden tez sıyrılmak istiyorsanız kesinkes daha azca işlenmiş tarzlara yönelin.

Tabiki link kazanmak

link kazanmak arama motorlarındaki prestijinizi ve şüphesiz direk hitini arttıracaktır. Tabiki doğru yerden doğru linki edinmek icap ettiğini sakın unutmayın. Gelişi güzel edindiğiniz backlinklerin size aksine zarar veren olacağını savsaklamayın. Bunun terazisini nasıl dengeleyeceğiniz diyorsanız sitemizde sayısız yazılara göz atın kesinlikle aramış olduğunız engin bilgilere sahip olacaksınız. Size başlamadan pr kazanmanız ve hitinizi arttırmanız için bir kaç site önereyim. Tusul.Com , yazarkafe.Com oyyla.Com şeklinde sitelere muhtevanızı ilave ederseniz ve sabırla güncel şekilde sitenize paylaşımda bulunabilirseniz vakit içinde ne kadar çabuk aradan sıyrıldığınızı görmüş olacaksınız.

Araştırmacı olmak

kesinlikle yöneldiğiniz konuda araştırma yapıp en doğru ve geniş bilgiyi sunmaya çalışın. Bilhassa teknik konularda çok fazla veri sahibi değilseniz netlikle webmaster forumlarını ve gelişimleri takip edin. Küçük ayrıntıların sizi üniversite sınavında olduğu şeklinde onlarca basamak hem de binlerce basamak yukarıya taşıyacağını savsaklamayın. Sitenizdeki ufak bir hata size çok pahalıya malolabilir. Bu yüzden teknik her konuyu araştırın ve uzmanlardan yardım isteyin. Yapılabilecek her güzel ve doğru işlemi yaparak sitenizi geliştirmeye çalışın. Teknik sitenin içinde ne olduğu kadar ehemmiyetli ve değerlidir. Şayet parasal gücünüz varsa kesinlikle gerçek bir seo danışmanı ile çalışın.

Doğru insanlarla çalışmak

Sanırım en ehemmiyetli konulardan biride doğru hizmeti alabilmek için doğru insanlarla çalışmaktır. Alacağınız host firması çalışacağınız teknik ekip ve yönetici ekibi doğruseçilmezse ileride alana getirdiğinız herşeyi kaybedebilirsiniz. Çalışacağınız insanoğluı kesinlikle referans ile seçin. Önceden yaptığı işlere öteki insanlarla mesajşimine dikkat edin. Host mevzusunda çabuk olmayın. Ucuz alacağım diye emin olmayan firmalarla çalışırsanız ileride popüler olma vaziyetinde bilgilerinizin çalındığını veya hesabınızın domaininiz ansızın elden gittiğini görebilirsiniz. Web dünyasında çok fazla oportünist bulunduğunu sakın unutmayın. Bu mevzularda webmaster forumlarından devamlı fikir alın.

Website Balansı ve kati Muvaffakiyet

aslen yazılabilecek anlatılabilecek yüzlerce sayfalık mevzu var yalnızca size şu an için başka bir deyişle kimi başlıklarla bazı mevzuları anlatmak istedim. Site konusunda seos , teknik ve görsel durum , ziyaretçi kaynakları , doğru irtibat tercihleri , aktüel ve özgün paylaşımlar gibi mevzularda belli bir balans sağlar hepsini bir arada götürürseniz kesinlikle başarılı olacaksınız. İnternet dünyası bir ulusal piyango bileti değildir. Emek verilerek doğru alana kazançlan her iş başarıya erişir. Belkide Web dünyasını maksimum cazip kılan özelliği budur. Emek çalmayıp emek verin sabırlı olun.

ümit ederim yazdığım yazı yeni başlamış olacak bir kaç arkadaşımızlara bir takım mevzularda ışık tutar ve daha azca zaman harcayarak daha faydalı siteler oluştururlar. Sabırla bu yazıyı okuyan tüm herkeze teşekkür ederim.

Viral Resim ve Video Sciprti

Evet Arkadaşlar bugun size viral resim sciprtinden bahsedecegiz. Ne işe yarar
Uye Olmadan Resim Eklemeyi Saglar
Acık Kaynak Kodludur Geliştirilebilir
Mobil Uyumludur.
Sosyal Ağ desteklıdır.
Tamamen mobil uyumludur. Üyelik özelliği ve üye olan kullanıcıların paylaşımda bulunması ve puan kazanması gibi bir çok özelliği bulunmakta.

Kurulumu İse Cok Basit
siteniz.com/install adresine giderek kuruluma başlıyorsunuz

Gule Gule Kullanın

Demo Link:

DEMO Site

İndirme Linki

site indir

Eticaret Html Sablonu

Ucretsiz Eticaret Sablonu Cevirisini YapanTeknoji Ailesidir.. Bu Templateyi Sitenizde Gule Gule Kullanın. Aklınıza Takilan Sorunlar ICin Teknoji Bize Sorabilirsiniz. Amacımız Herkesin Kullanabilecegi Basit Tasarımlarla insanları memnun etmektir.

Şablonumuz Seo Puanı da Yuksek Bir Sablondur. Seo Puanı Yuzde 84tur.

Bu sablonla urunlerinizi satabılırsınız. Uyelık Sıstemı ekleyerek Sisteme Uye Olmalarını Saglayabılır.  Yada Eticaret Sitenize Gıydırerek Sitenizi daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

 

Demo Link

Demo

İndirme Linki

İndir

Sohbete Gir Html Tasarım

Evet arkadaşlar internette gezinirken rast geldi indirdim. Gayette guzel bir sohbete giris html tasarımı

Sade

Basit

Kullanışlı

İrc desteklıyor

Kısacası Harika ötesi bir tasarım umarım begenırsınız şimdiden gule gule kullanın

Demo Link:

Demo İçin tıklayın

İndirme Linki

İndirmek için Tıklayın

Otoriter Backlink

Otoriter Backlink

Otoriter Site, hedef kelimede alt bağlantılarıylayeralan sitedir. Bir anahtarkelimede 2 otoritersite olabilir. Örneğin AutoCADkelimesinde bunu görebiliriz. Birsitenin otoriterrakip siteden link alması, otoritersiteylearasındaki seo farkının büyük orandakapanmasınısağlayacaktır. Bu linkin fazla sayfadagörüntülenmesi, uygun titleve açıklamaile yeralmasıfarkı minimumaindirebilecek önemli etkenlerdir. Ancak günümüz rekabet koşullarındarakip birsiteden ücretli veyaücretsiz link almak oldukçazorlaşmaktadır. Bu sebeple, dofollowveyanofollow, otoritersiteden link almanın birinci yolu yorum yoluylabacklinktir.

 

Rakip sitelerin güncel konularınamantıklıve konu ile doğrudan ilgili, siteyekatkısağlayacak biryorum yapın ve site adresi bölümünden backlink alın. Bu işlemi rakip sitenin ne kadarfazlasayfasından yapabilirseniz sizin için o kadarfaydalıolur.

 

Eğer rakip siteniz sizin yorumlarınızadamüsade etmiyorsa, bu durumdasıradaki taktikleri uygulamalısınız.

Dogum Gunu Suprizi Html

Bu seferki 2 aşamalı ilk aşamada Bir şiir ve bir şarkı ile karsınızda. Tabikii romantik bir şarkı ile karşınızda. Tıklandıgında anasayfaya geri sayım baslıyor ve İyiki dogdun diyen bir yazı ve sevdiğinize unutamayacagı harika bir hediye sunmus oluyorsunuz.

Düzenlemeler için yorum yazarsaniz daha çabuk dönüş alırsınız.

Demo Adresi:

Görmek İçin Tıkla

İndirmek için Link:

İndirmek için tıkla

Sevgilim Html Tasarımı

Bu seferki tasarımımız 4 Aşamadan olusuyor. Gayette Guzel. İlk Aşamada Sevgilizinize Merhaba Diyerek Baslıyor sonrasında ıse sevgilinizin neden öenmli oldugundan bahsediliyor akabinde ise sevgilinizi ikna etme aşaması ve son aşama evlilik (teklif etme) aşaması ile bitiyor.

Umarım Begenirsiniz.

Demo Linki:

Sevgilim

İndirme Linki

Sevgilim

Atan Kalp Tasarımı

Evet Basit Bir Html tasarımla Karsı karsıyayım sizlerle bu seferkı o kadar fazla abartılı değil. sade bir sayfa ve askınıza hedıye edebilecegınız guzel bir sayfa umarım begenirsiniz. Bu Tasarım için abartmıyacam çunku cok basit ve sade bir tasarım. Şimdiden Gule Gule kullanın

Demo Linki:
Görmek İçin Tıklayın

İndirme Linki

İndirmek İçin Tıklayın

 

Sevgiliye Harika Bir Supriz Html

Gene Sevgili İle basladık gıdıyoruz sevdiğiniz kısa bir suprizmi yapmayı planlıyorsunuz internet üzerinden buyrun bu fırsat tam size göre eminimki sevgiliniz çok begenecek bu suprizinizi. Neyse Ben Lafı Uzatayım Bıraz Tasarımdan Bahsedeyim

Yukardan Bir cocuk dusse sayfaya abla sevgilin beni gönderdi dese ne dersiniz zannnedersem içimizdeki aşk biraz depreşti buyrun bu da hazır html tasarımlardan biri. Aklınıza takılan soruları sormakta çekinmeyin sitem yok nasıl bunu ona sunarım derseniz iletişime gecerseniz o konuda da yardımcı olurum.

Demo Linki

Görmek İçin Tıklayın

İndirme Linki

İndirmek İçin Tıklayın

 

Sevgiliye Özel Html Tasarım

Bir sevgiliniz var onu mutlu etmek istiyorsunuz internet üzerinden onun özel oldugunu hissettirmeniz için buyrun benden size özel bir html tasarım Umarım Begenirsiniz. Kurulumda ve benzeri şekilde sorun yasarsanız burada yorum yazarak yardımcı olabilirim arkadaşlar.

I Love You Tasarımın adı Umarım Begenirsiniz. Swf Dosyalarını duzenlemek için swf dosya duzenleyıcı program kullanınız.

Demo Adresi

Görmek İçin Tıkla

İndirme linki

İndirmek İçin Tıkla