Kiralik Aşk 43 Bölüm Hakkında

Kiralık Aşk

Evet Bekledıgım gibi bir giriş oldu ama sonradan gene saçmalamaya devam ettiler. Ya tamam her bölümde ömer ile defne nın evlenmesi hayali kurdugumuz dogrudur. Ama bunu dizinin başında yapmak ne demek acaba ? Hiç alakasız bir şekilde dizinın baslangıcında ömer evlilige hazırlanıyor gibi yapmak. Bunları geçtik.

Çocuk dizisi gibi olmuş 23 nisana özeldi bu bölüm heralde. …konudan uzaklasilmis heyecansiz ….Koray’ın kulak tırmalayan halleri…..bu ne yaa…dizinin içinde reklam aralarda reklam….adamlar peynire bile zeka katıyor siz bir diziye bile katamamişsiniz……daha merak uyandırıcı olmalı defne ömer aşkı izlerken daha heyecan verici olmalı. …aralarındaki tutku artmalı. …esas oğlan yakışıklı esas kız güzel. ..malzemeyi iyi kullanın. …galo öyle bir lanse edildi ki prensip sahibi iş kadını neredeee galo bildiğin saplantılı manyak çıktı. …defne ile şifreli konuşmalar. ..Neriman galo yu göndermek istiyor bunuda defneye söylüyor. .yaa arkadaş defne sana verdiğim parayı galo dan aldım kiralik aşık olduğumu biliyor gücünü burdan alıyor diyemiyor mu nerimana ….defnenin kafa reklamını yaptığı şampuanla mi yikandi arkadaş. …oy oy bence bukadar fanı olan izlenen bir dizi için senaryo tıkandı. ….senaristler şu yorumlarimizi okusaniz valla gelecek bölümlerin senaryoları daha etkileyici olur.HEYECANLANDIRIN…..MERAKLANDIRIN

Ama şunun hakkını vermek lazım Bu bölümde hoşuma giden tek şey dostluk mesajlarıydı. Ömer olsun Defne olsun Kepce kulak olsun super bir dostluk mesajı verdiler.

Bakalım Diğer bölümlerde duzeltecekmısınız diziyı yoksa saçmalamaya devam mı edeceksiniz görecez.

 

“Kiralik Aşk 43 Bölüm Hakkında” için 21 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir